قوانین و مقررات فروشگاه شهر زیبا

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی شهر زیبا ، از آنجا که استفاده از این فروشگاه به هر شکل به معنای قبول شرایط و قوانین فروشگاه شهر زیبا است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.
ورود کاربران به فروشگاه شهر زیبا و استفاده از خدمات آن به معنای آگاهی و پذیرفتن شرایط و قوانین است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر می باشد.

تعاریف

  • محتوای سایت: شامل متن، عکس، فیلم، کاتالوگ و مشخصات فنی محصولات یا کلیه اخبار درج شده در فروشگاه می باشد.
  • کاربر: به هر فردی که از طریق اینترنت فروشگاه شهر زیبا شده باشد، کاربر اطلاق می شود.
  • عضو: به کاربری که به عضویت فروشگاه دربیاید، عضو اطلاق می شود.
  • مشتری: به کاربر یا عضوی که از فروشگاه خرید می نماید، مشتری اطلاق می شود.
  • سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و آن ها را خرید می نماید.

ضوابط و مسئولیت های مربوط به فروش محصولات بهداشتی

اطلاعات هر محصول بهداشتی در فروشگاه شهر زیبا ، صرفا برای اطلاع رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. مشتری باید قبل از استفاده از مواد بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند.
درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه شهر زیبا در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
فروشگاه شهر زیبا نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات بهداشتی (از قبیل حساسیت های پوستی، جراحات و …) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی ها و تامین کنندگان رسمی کالا) انجام شود.
کلیه محصولات ارائه شده در فروشگاه شهر زیبا دارای برچسب اصالت و سلامت از سازمان غذا و دارو همراه با تاریخ مصرف درج شده بر روی بسته بندی می باشند. فروشگاه شهر زیبا به هیچ عنوان محصولات زناشویی غیر مجاز را عرضه نمی کند و این کار را خلاف قانون دانسته و این کار را جزء اصول اخلاقی جامعه اسلامی نمی داند.

محتوای سایت

فروشگاه در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران سایت، نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی و از منابع معتبر و سایت های اصلی برندها و با دقت در اعتبار آن ها تهیه شده و به صورت مستمر از جهت درست و به روز بودن بازبینی می گردند. با این حال فروشگاه اینترنتی شهر زیبا هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیر عمدی و ایرادات نگارشی نمی پذیرد.

ارتباط با فروشگاه اینترنتی شهر زیبا

هنگامی که شما از سرویس‌ ها و خدمات فروشگاه شهر زیبا استفاده می‏ کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به فروشگاه اینترنتی شهر زیبا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی برقرار می شود و شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی شهر زیبا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه، تلگرام و یا سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، امکان دارد فروشگاه شهر زیبا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی شهر زیبا را لغو کنند.