نحوه استفاده از اسپری تاخیری

استفاده از اسپری تاخیری می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. یک دلیل آن می تواند تمایل دو طرف برای داشتن رابطه ای طولانی تر باشد. دلیل دیگر آن می تواند زود انزالی افراد باشد که می خواهند برای تاخیر در انزال ، راه چاره ای چه بسا موقت داشته باشند.

زودانزالی چیست

زودانزالی زمانی معنا پیدا میکند که فرد خیلی زودتر از طرف مقابلش ارضا شود. معمولا این شرایط به مقدار زیادی در اعتماد به نفس مرد تاثیر منفی می گذارد.

اما جالب است بدانید 30 درصد مردان دنیا دچار این مشکل هستند و تقریبا 70 درصد کل مردان آن را یکبار در طول عمر خود تجربه کرده اند. پس اگر دچار زود انزالی شدید نگران نباشید.

زود انزالی دلایل مختلفی دارد. دلایلی مثل استرس ، کم خوابی ، دلهره و دلایل بسیاری که می تواند به علت عادت های غذایی یا رفتار نامناسب افراد در زندگی باشد. از جمله رفتار های نامناسب می توان به سیگار کشیدن ، مصرف مواد مخدر یا اعتیاد به داروهای خاص و یا مصرف زیاد فست فود اشاره کرد.

اگر شما مطمئن هستید که دچار زود انزالی می باشد و در عین حال هیچ کدام از دلایل بالا شامل حال شما نیست، پیشنهاد شهر زیبا این است که حتما سراغ دکتر بروید .

زودانزالی و درمان موقت آن با استفاده از اسپری های تاخیری

یک راه موقت برای رفع زودانزالی ، استفاده از اسپری تاخیری و یا ژل تاخیری می باشد. در انواع کاندوم تاخیری نیز به طور پیشفرض از ماده تاخیری استفاده شده است که در آن صورت نیاز به استفاده از اسپری یا ژل تاخیری نیست.

میزان ماده بی حسی در اسپری های مختلف متفاوت است. در اسپری تاخیری دلتا ، ده درصد لیدوکایین وجود دارد. لیدوکایین یک بی حس کننده می باشد که حساسیت نوک آلت شما را کم میکند. لیدوکایین کاملا سالم می باشد و هیچ گونه عوارض جانبی ندارد.

در برخی اسپری و یا ژل ها از بنزوکایین نیز استفاده می شود. در مواردی که حساسیت به لیدوکایین دارید ، پیشنهاد می شود از محصولات دارای بنزوکایین استفاده کنید. پس بهتر است قبل از استفاده ، حتما محتویات آن را بررسی کنید.

اما برای استفاده از اسپری تاخیری یا ژل تاخیری لازم هست که نحوه استفاده از آن را بدانیم. چرا که استفاده زیاد آن بیحسی بیش از حد و عدم لذت را هم برای شما و هم برای طرف مقابل (در صورت استفاده نکردن از کاندوم) را نتیجه می دهد.

استفاده کمتر از مقدار مناسب نیز کارایی لازم را برای شما ندارد . اما بهتر است که برای استفاده اولین بار از یک مدل محصول تاخیری ، ابتدا مقدار کمتری استفاده کنید و در صورت لزوم مقدار آن را بیشتر کنید.

طرز استفاده از اسپری تاخیری

اسپری تاخیری یک محصول موضعی می باشد. یعنی آن را باید بر روی پوست بزنید.

مکان حساس در نوک آلت خود را پیدا کنید. تمام حساسیت شما مربوط به نوک آلت شما می باشد و بدنه آلت تان نیاز به بی حس شدن ندارد.

نیازی نیست در زمانی که اسپری را میزنید ، آلت تان در حالت نعوظ باشد. بلکه حتی بهتر است قبل از نعوض اسپری صورت بگیرد.

اگر شما به بدنه آلت اسپری بزنید ، دیگر حالت نعوظ برایتان به درستی اتفاق نمی افتد.

حال کافیست سه بار هر بار دو ثانیه و از سه جهت به نوک آلت خود اسپری را استفاده کنید. بعد نوک آن را با انگشتانتان بمالید تا به طور کامل جذب و سپس خشک شود .

هنگام اسپری دقت داشته باشید که مواد اسپری وارد مجاری ادرار نشوند. با گذاشتن انگشت خود روی خروجی مجاری ادرار می توانید این امر را رعایت کنید .

همچنین دقت کنید که ماده اسپری بر روی بیضه ها منتشر نشود.

بعد به مدت نهایتا ده دقیقه صبر کنید . این زمان به نسبت هر فرد متفاوت می باشد. بنابراین بهترین زمان را هر فرد بعد از چند بار استفاده می تواند محاسبه کند.

نکات مهم در مورد استفاده از اسپری تاخیری

استفاده مناسب از اسپری تاخیری کمترین تاثیر را در بهره بردن از لذت جنسی شما را خواهد داشت. یعنی هم میتوانید به اندازه کافی لذت ببرید و هم رابطه ای طولانی تر داشته باشید.

این نکته را بدانید که استعمال زیاد اسپری سبب تاثیر زودتر آن نخواهد شد. تمام مواد تاخیری برای تاثیر درست نیاز به زمان دارند.

هر مدل از اسپری های تاخیری روش های متفاوتی برای مصارف خود دارند. به طور مثال روشی که توضیح دادیم برای مدل های مختلف اسپری تاخیری دلتا صدق میکند. دلیل اختلاف های کوچک در روش مصرف اسپری ها ، مواد متفاوتی است که در هر برند استفاده می شود.

استفاده از کاندوم بعد از استعمال اسپری تاخیری هیچ گونه مشکلی ایجاد نمیکند. حتما از کاندوم برای کلیه روابط خود استفاده کنید.

برخی از اسپری های تاخیری مشکلی با رابطه های دهانی ندارند . این موضوع در دستور مصرف هر اسپری مشخص شده است. اما بهتر این است که درست قبل از شروع رابطه ، آلت خود را با آب سرد بشویید.

با شستن آلت خود مطمئن می شوید که مواد بی حس کننده باعث بی حسی واژن نمی شود. بی حس شدن واژن باعث دیرتر ارضا شدن شریک جنسی شما می شود.

خرید بهترین اسپری تاخیری

ماده بی حسی موجود در اسپری های تاخیری یا بنزوکایین و یا لیدوکایین هستند. با این که لیدوکایین بی حس کننده قوی تری از بنزوکایین است، اما معمولا نسبت استفاده این دو در اسپری های تاخیری به گونه ای است که تفاوتی احساس نمیکنید.

ممکن است برخی از افراد به لیدوکایین حساسیت داشته باشند. راه حل این است که از اسپری هایی که دارای بنزوکایین هستند استفاده شود.

اسپری های تاخیری که در همین فروشگاه محصولات زناشویی شهر زیبا ارائه می شوند ، دارای گواهینامه بهداشت می باشند. از نظر کارکرد اسپری تاخیری دلتا اما بهترین رتبه را در ایران دارد.

اسپری های تاخیری دلتا از مواد گیاهی و طبیعی تشکیل شده است. دارای کمترین تاثیر بر روی اعصاب محرک در آلت ها می باشد. بنابراین می توانید بدون کاهش قابل ملاحظه ای از احساس لذت رابطه ، مدت زمان بیشتری ارتباط داشته باشید.

تفاوت بین اسپری تاخیری و ژل تاخیری

شاخص ترین تفاوت بین این دو ، در میزان ماده بی حسی در آن ها می باشد. به طور مثال در انواع اسپری تاخیری دلتا از ده درصد لیکادویین استفاده شده است. اما در ژل تاخیری پولونکس میزان لیدوکایین دو درصد است.

اسپری های تاخیری برای مواردی که میزان تاخیری زیادی مد نظر است قابل استفاده می باشد. معمولا افرادی که زودانزالی شدید دارند ، از استفاده اسپری تاخیری بهره فوق العاده ای می برند.

استفاده از اسپری تاخیری میزانی از احساس لذت افراد در هنگام رابطه را کم میکنند. کسانی که می خواهند تا بی حسی کمتری را تجربه کنند ، پیشنهاد می شود که از انواع ژل آمیزشی پولونکس که استفاده شود تا احساس شگفت انگیز تری داشته باشند.

تفاوت دیگر اسپری تاخیری و ژل های تاخیری در نحوه استفاده آن هاست. در ژل ها کنترل بهتری در استفاده دارید اما در اسپری ممکن است که به دلیل پاشش اسپری، قسمت های بدنهه آلت نیز بی حس شود.

طرز استفاده از ژل های تاخیری

استفاده از ژل تاخیری روشی مشابه اسپری تاخیری دارد.

ده دقیقه قیل از شروع رابطه دو یا سه میل از کرم (حدودا به اندازه نوک انگشت) را بر روی نوک آلت تناسلی استفاده کنید.

بعد به خوبی ماساژ دهید تا جذب آلت شود.

برای محصولات پولونکس نیازی به شستشوی آلت در قبل و بعد از رابطه نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *