حریم شخصی کاربران

ثبت نام

به منظور استفاده از فروشگاه شهر زیبا، کاربر ابتدا باید فرم ثبت نام را تکمیل و اطلاعات شخصی خود را مانند نام و نام خانوادگی، نشانی، ایمیل و تلفن تماس در فرم مربوطه وارد کند. این اطلاعات برای تماس با کاربر با توجه به اظهار علاقه خودش درباره خدمات وب سایت استفاده می شود و تا زمانی که به عنوان مشتری با ما همراه هستید، اطلاعات شما را به منظور ارتباط سریع و دائم با شما نگهداری می کنیم. کاربر در وارد کردن برخی اطلاعات آماری و هویتی مختار است، اما برای اینکه بتوانیم خدمات تخصصی تری در وب سایت مان ارائه دهیم، کاربران را به وارد کردن این اطلاعات توصیه می کنیم.

اطلاعات حساب های بانکی شما

ما با استفاده از فرم های موجود در وب سایت اطلاعات تماس کاربران (مانند نام، نشانی، شماره تلفن، ایمیل و …) را دریافت و برای سفارش ها، درخواست ها، ارائه خدمات پس از فروش، و از این قبیل موارد از آن ها استفاده می کنیم. هنگام خرید کالا و خدمات و پرداخت وجه آنها به صورت آنلاین، اطلاعات حساب شما در اختیار ما قرار نمی گیرد و صرفاً توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بررسی و پردازش می شود.
فروشگاه شهر زیبا ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند نام، آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت های کاندوم قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام، نشانی، شماره تلفن، ایمیل و … لازم است. مشتریان می‌توانند اطلاعات شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه شهر زیبا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید

فروشگاه شهر زیبا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول هفته در اولین فرصت پردازش می‌‏شوند. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فروشگاه شهر زیبا به وسیله ارسال نام و مدل کالا از طریق پیام کوتاه در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه شهر زیبا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه شهر زیبا محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند: اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی 72ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
فروشگاه شهر زیبا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه شهر زیبا محفوظ است.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، نشانی، شماره تلفن، ایمیل و … شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشد.
با توجه به آنکه موجودی کالاهای فروشگاه و قیمت ها در طول زمان در حال تغییر می باشند، برای انجام خرید لازم است مشتریان در همان مرحله اول از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل نمایند.
کاربران و مشتریان برای ثبت سفارش و خرید ملزم به ثبت نام در سایت می باشند و در این صورت علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به ورود اطلاعات نمی باشند، می توانند از مزایای آن از جمله آگاهی از فروش ها و تخفیفات ویژه بهره مند شوند. با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا جهت برقراری ارتباط مورد استفاده قرار گیرند.
مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.
پس از اتمام مرحله ثبت سفارش و پرداخت آنلاین مبلغ کالا توسط مشتری و سپس تحویل کالا توسط شرکت به مشتری، از سوی تیم پشتیبانی فروشگاه شهر زیبا با مشتریان تماس گرفته شده و از تحویل کالا و رضایت مشتری اطمینان به عمل می آورند.